Про Нас
Вгору

Про Нас

Наша історія

Про Нас

Декілька слів про Нас

Ми не навчальна інституція, ми - соціальна ініціатива.

Наша мета - допомогти сиротам, що вийшли з дитячих будинків та дітям з малозабезпечених сімей отримати знання та вміння в комп'ютерній сфері та програмуванні, стати лідерами в суспільстві, стати непохитними християнами, отримати роботу та допомагати наступним поколінням таких, як вони. Ми даємо усі умови: проживання, їжу, медичну забузпеченість, стипендії, та, найважливіше, сучасну освітню програму. Чому ми обрали IT сферу: тому що сфера IT - це сфера, яка розвивається найшвидше в Україні. Наші випускники не залишаться без роботи, і тим більше, на низькому соціальному рівні.

aboutpicture

Часова лінія

В січні ми сформували чіткі уявлення і плани щодо неприбуткової організації Hebron та кластеру Hebron, який приноситиме прибуток. Ми виконали багато роботи, щоб створити соціальне підприємство Hebron-кластер. Це прибуткова IT компанія, що забезпечить виконання соціальних ційлей. Більшість студентів Hebron практикують теоретичні знання та отримують практичні вміння, прогресуючи вдвічі шивдше, в той ж час отримуючи соціальну реабілітацію.

В лютому виникла ідея створити соціальну ініціативу, навчальний проект для сиріт та дітей з малозабезпечених дітей, які цього потребують. В серпні IT академія Hebron зареєстрували. В вересні розпочався навчальний процес. Студенти почали ефективно виконувати навчальний план, корок за кроком, з надією на світле майбутнє.

В 950-му році до н.е., на півдні Іудеї (зараз територія Ізраїлю), Давид заснував місто Хеврон. Повсякчас там були злагода та достаток. Людям добре жилось, вони були успішними торговцями і ділили все між собою. Люди не вогорували, вони любили Бога. Це було благословенне місто.

НАПИСАТИ ЗА АДРЕСОЮ
  • Грейс Лайф Аутріч
  • Марку Іванчаку
  • 190 Семіноль Лейн, #302
  • Кокоа Біч, ФЛ 32931
  • Зазначте "Hebron" в заголовку

HEBRON

Mісія

Формувати лідерів суспільства на основі хрстиянських цінностей, які матимуть високі професійні навики в галузі інформаційних технологій. Це особи з числа соціально незахищенної молоді

Бачення

Бути центром інноваційної освіти серед сиріт та малозабезпечених, з поєднанням біблійного виховання, онлайн освіти та новітніх ресурсів