Запитання
Вгору

Найпоширеніші Питання

Сторінка Питань

Найпоширеніші Питання

Яка наша місія?+-

Ім'я "Hebron" означає "місто, що благословенне Богом". Завдання Хеврону - створити дбайливу спільноту, ду студенти соціально реабілітовуватимуться, навчаться турбуватись про тіло та розум, і усвідомлять, що Бог їх любить. На додачу до цього, розвивати цінні IT вміння, які нададуть студентам змогу мати кар'єру та змінити свій стан в суспільстві. Цей прект - усвідомлення потенціалу кожного. Це надання студентам з високим потенціалом шансу стати продуктивним членом суспільстав. Це розрив циклу бідності, який може створити наступне покоління сиріт. Це створення наступного покоління щедрих та працьовитих людей, які допомагатимуть наступним студентам.

Що мотивує людей, які витрачають час та гроші на академію Hebron?+-

Проект Hebron створили і підтримують люди. які вважають, що це природній вияв Божої Волі та Любові. Ми - ті, хто вірить в Бога, маючи різне християнське підгрунтя. Наш скромний намір - намагатись слідувати вченням Христа та наслідувати древні накази Біблії, що можна знайти в писанні Михея 6:8 to “Чини Правосуддя, Люби Доброту, Ступай Скромно разом з Богом.” Ми віримо, що найефективніший шлях навчити людей про Ісуса - не в словах, а в вивільнені любові через дії та служіння іншим. Ми прагнемо поважати кожну особу, якою б вона не була, віддаватись всім на повну. Ми віримо що саме це дає право називатись послідовниками Ісуса Христа. Студентів Хеврону завжди раді бачити в церкві з лідерами, однак ми їх не змушуємо це робити. Ми любимо їх і намагаємось допомогти, не зважаючи на їх вірування.

Як довго існує Hebron?+-

IT Академію Хеврон відкрили осінню 2016 для хлопців. IT Академію Хеврон відкрили осінню 2017 для дівчат. Навчальна програма триває 2 роки, основою розвитку є розум, тіло та дух. Наша ціль - зробити покоління студентів поколінням вчителів, менторів та спонсорів. Ми сподіваємось, що протягом декількох років, дотримуючись такого плану, Хеврон стане самодостатньою програмою.

Для чого вчити IT?+-

IT (Інформаційні Технології) сфера - одна зі сфер, які розвиваються найшвидше. Щоб стати професіоналом в цій сфері, потрібно наполегливо вчитись. Через те що сироти та діти з неблагополучних сімей знаходяться за межею бідності, вони не мають грошей на таке навчання, а без нього вони не стануть самостійними та продуктивними дорослими. Ми віримо та сподіваємось, що з відповідним навчанням, багато з цих молодих людей зможуть стати повноцінними членами суспільства.

Чому Київ є хорошим місцем для Хеврону?+-

Львів - один з найбільших центрів експорту програмного забезепечення в східній європі, з очікуваним ростом ринку в 20%. Тут знаходяться десятки IT компаній. Це місто було позначено в торгівельних статтях як багатообіцяюче джерело аутсорсингу. Більше 25-ти % всіх IT спеціалістів україни працюють у Львові.

Як Хеврон можна порівняти зі звичайним професійним училищем в Україні?+-

Hebron не є професійним училищем, яке фінансує держава, ми не отримуємоабсолютно ніякого дуржавного фінансування. Академія Хеврон - зареєстрована неприбуткова організація, яку підтримують шляхом приватних пожертв. Становище кожного студента в ній - унікальне. Спочатку варто провести багато бюрократичних процедур, та ми намагаємось працювати зі студентами напряму, в найзручніший для них спосіб. Якщо студент числиться в професійному училищі, але бажає приєднатись до Херону, ми працюємо напряму з студентом та директором училища, і вдостовірюємось, що ми працюємо, не порушуючи нічого і виконуючи правила, в той ж час намагаюсись надати студенту максимальні можливості.

Звідки прибувають студенти Хеврону?+-

Академія Хеброн приймає соціально незахищених повнолітніх та старших студентів з різних частин України. Багато наших студентів родом зі східної України, де вони перебували в військових зонах та економічно важній ситуації. Через те, що зараз ситуація в східних регіонах є надважкою, ми зосереджуєм свої зусилля, щоб знайти студентів саме в цих зонах, щоб давати шанс людям, які його дійсно потребують. Більшість наших студентів - дорослі сироти, а решта - соціально незахищена молодь, сім'ї якої не можуть оплатити навчання своїх дітей.

Чи підходить Хеврон всім? Як відбувається процедура відбору?+-

Хеврон не може підійти всім. Але студенти, які впораються з програмою зможуть вивчати математику, науки, інженерію, фізику та комп'ютерні технології з задоволенням. Студенти, які зможуть адаптуватись до внутрішнього стилю життя, будуть вести здоровий спосіб життя на основі християнських цінностей, виконувати правила, багато вчитися та працювати як команда в сім'ї Хеврону. Нові студенти проводитимуть місяць в Хевроні,щоб зрозуміти, чи підходить їм школа та громада навколо неї. Тоді, якщо їх прийнято, вони підписуватимуть контракт, погоджуючись виконувати правила, та отримають першу частину своєї стипендії. В Україні є багато чудових програм, які підтримують старших сиріт та тих, хто вийшов з неблагополучної сім'ї. Хеврон намагається допомагати тим, хто хоче пов'язати своє життя з IT кар'єрою. Ми з задоволенням співпрацюємо з іншими програмами. Якщо ви вірите, що школа Хеврон для вас, або знаєте когось, хто б міг стати нашим студентом, будь ласка, напишіть нам листа - itacademyfororphans@gmail.com АБО зателефонуйте Євгену Моїсеєву за телефоном +38 063 01 01 797

Чому студенти інколи покидають Хеврон? Що стається з студентами, якщо вони передчасно йдуть з Хеврону?+-

Один з наших колишніх студентів написав повідомлення в фейсбуці, на сторінці IT академії. Він писав про те, що хоч хебронне підходив для нього, він зрештою радий, що мав можливість там перебувати. "Я був одним з перших студентів. Мені 20 років, я сирота з Харківської області. Мені подобається ця школа, хоч я й усвідомив, що програмування - не для мене. В мене було відсутнє логічне мислення, необхідне для роботи та навчання. Я вирішив, що неспроможний навчатись, і тому покинув школу. Але після Хкврону моє життя сильно змінилось. Я почав читати більше книг, більше грати в шахи, покращувати вміння та розумові здібності. До Хеврону я майже не навчався, бо ніхто мене до цього не мотивував. Хеврон мене мотивує. Я сумую за всім і хочу повернутись. Такий проект дуже важливий для нас, дорослих сиріт. Ми теж хочемо гарно жити. Я заздрю хлопцям, які зараз там, які можуть впоратись з навчанням та перебувають на шляху до кращого майбутнього.Сподіваюсь, скоро зустрінемось! Сумую за вами всіма!” Як підмітив Руслан, програмування - не для всіх. Проте цінності та життєві уроки, які він отримав в Хевроні не покинули його. В нас є праила, християнські цінності, високі моральні цінності та міцна колективна етика. Зокрема є низка вимог та очікувань, які деякі студенти виконати неспроможні. Після того, як ми дамо їм право вибору, беручи до уваги індивідуальну ситуацію кожного учня, ми даємо змогу піти. Проте ми також наємо змогу повернутись. Це нормально, бо це все - частина подорожі. Свісно ж, ми б хотіли, щоб вони усі залишились, але це молоді люди з власною волею, тому вони й роблять власний вибір. Ми намагаємось підтримувати звязок з тими, хто нас прокинув, та надихати їх під час власної подорожі. Життя кожної людини - інше, і ми вдячні Богу за можливість особливо вплинути на їх життя.

Звідки надходять кошти для Хеврону?+-

Хеврон - неприбуткова організація, що спонсорується шляхом приватних пожертв.

Як я можу допомогти?+-

- Фінансові пожертви. Всі пожертви (одноразові чи постійні) ми використаємо на всі 100% для користі студентів.
- Спонсорувати студента.
- Жертвувати підтриману техніку (проектори, ноутбуки, мобільні телефони, тощо)
- Відвідати нас
- Навчати наших студентів.
- Молитися за нас.

Спонсорування студента...Що воно в себе включає?+-

- Під час дворічного перебування в Хевроні, його студенти забезпечені всім необхідним (їжа,притулок, одяг, навчання, стипендія).
- Ціна утримання одного студента - 400$. Алу завдячуючи щедрим спонсорам школи, ми спромоглись зменшити утримання кожного студента до 300$.
- Спонсором може бути особа, сім'я, група людей, або церковна громада. Все, що потрібно - жервувати гроші раз на місяць, щоб допомогти оплатити навчання студента, а також розвинути хороші стосунки зі студентом. Наші студенти обожнюють завонди друзів з закордону, і для них особливо приємно чути, що вони цікавляться їх прогресом! Розвивати такі стосунки - благословіння для всіх, хто до цього залучений!
- Спонсорські внески покривають виплати викладачам, витрати на проживання, їжу, та стипендію 50$ на особисті витрати.
- Студенти отримують стипендію двічі на місяць, по 25$. Такий процес рівноцінний процесу в звичайному училищі. Кожен студент віддає частину стипендії в спільну скарбницку, якою розпоряджаються лідери будинку: щоб купити хліб абощо. Залишок витрачається згідно петреб групи. Це дає змогу студентам мати невеличкі особисті заощадження та навчатись розпоряджатись грошима.

Які зв'язки має академія Хеврон та Хеврон кластер?+-

Академія Хеврон - це неприбуткова недержавна організація що прагне забезпечити старших сиріт можливістю отримати навчання та практичні вміння в одній з найкращих та найбільш обіцяючих сфері світу, в Інформаційних Технологіях. Хеврон Кластер - це соціальне підприємство, незалежна IT компанія, яка може забеспечити випускників Хеврону роботою. Багато студентів Хеврону хочуть отримати роботу відразу після випуску. Студентам та випускникам пропонується приєднатись до Хеврон кластеру, але це не є обов'язковою умовою для студентів Хеврону. Однак, якщо вони таки працюватимуть в межах Хеврон кластеру, зкожним студентом підписується контракт, що врегульовує їх поведінку в корпоративній культурі. Це практика всіх IT компаній. Знання того, що тебе точно очікує хороша робота буде додатковим стимулом для навчання студентів. Як соціальна ініціатива, Хеврон кластер на 50% складатиметься з соціально незахищених людей. Ми віддаватимемо більше 20% доходів на соціальні проекти. В нашому випадку - це академія Хеврон. Ми сподіваємось, що продовж декількох років це зробить Хеврон програмою. яка забезпечуватиме сама себе.

Які фінансові звіти можна отримати?+-

2016: фронт-енд розробка (веб розробка, включно з веб-контент розробкою, веб-дизайн, клієнтське/серверне кодування, технології інформаційних баз, налаштування захисту мережі). 2017: бек-енд розробка (використання серверних мов, таких як PHP, Ruby, Python, Java, .Net, та інших, щоб будувати програми, використовувати інструменти, такі як MySQL, Oracle, SQL Server, та інші, щоб зберігати, знаходити, змінювати данні, які служитимуть користувачу в фронт-енд коді). 2018: IoT розробка (Інтернет Пристроїв) (створення IoT пристроїв, маленьких комп'ютерів, встроєних в об'єкт чи прилад, та програм, через які з ними можна буде взаємодіяти. Це включає в себе аналіз величезної кількості інформації, інженерних знань, залучення штучного інтелекту, та інших інструментів та технік також).

Як дізнатись, куди йдуть пожертви?+-

За необхідності ми можемо показати Місячні, Квартальні та Річні звіти витрат. Якщо пожертви були зроблені на конкретний проект (наприклад оновлення будинку та території), ми можемо показати як ми використали пожертви за допомогою чеків та фотографій.

Чому академія Хеврон є настільки унікальним та революційним проектом для сиріт та вихідців з неблагополучних сімей в Україні?+-

Перш за все, така організація є унікальною. Студенти живуть та навчаються в одній великій будівлі. Там немає ні поганого впливу, ні спокус. Всі ці умови створюють чудове середовище для навчального процесу та швидшого розвитку. Поряд завжди є хтось, хто знає більше в певній області або в загальному та може надати допомогу в академічному аспекті. Студенти зазвичай працюють як одне ціле, і допомагають одне одному. Вони перебувають під впливом успішних людей та стійких християн.

НАПИСАТИ ЗА АДРЕСОЮ
  • Грейс Лайф Аутріч
  • c/o Марку Іванчаку
  • 190 Семіноль Лейн, #302
  • Кокоа Біч, ФЛ 32931
  • Зазначте "Hebron" в заголовку

HEBRON

Mісія

Формувати лідерів суспільства на основі хрстиянських цінностей, які матимуть високі професійні навики в галузі інформаційних технологій. Це особи з числа соціально незахищенної молоді

Бачення

Бути центром інноваційної освіти серед сиріт та малозабезпечених, з поєднанням біблійного виховання, онлайн освіти та новітніх ресурсів