Вгору

Освітня Благодійна Організація


Робимо. Добро. Разом.

chess_play guys
guys2 hebron_concept

Наша Місія

ПРО НАС

В Україні є велике питання, що робити, коли сироті виповнюється 18 років.Зазвичай ці діти виявляються непристосованими до самостійного життя. Вони відвідують коледжі низького рівня, і без життєвої мотивації вони не приділяють належної уваги освіті, витрачають свій час і зусилля неефективно. У якийсь момент вони стикаються з перешкодами.

Головна мета Хеврона полягає в тому, щоб допомогти змінити життя та покращити майбутнє дітей, котрі потребують допомоги.

Наш процес

ЯК ПРАЦЮЄ АКАДЕМІЯ

png_group_image
ВІДБІР

Ми шукаємо випускників-сиріт та дітей, які готові навчитися програмувати та мотивовані змінюватися.

png_group_image
ВИПРОБОВУВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Ми намагаємось зрозуміти, чи може кандидат впоратись з навчальним планом, і чи бажає він виконувати правила академії, чи готовий він змінювати себе, що є насправді важким завданням. Кожному студенту ми надаємо житло, фінансову допомогу та навчання.

png_group_image
НАВЧАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Навчання триває 2 роки. Студенти вивчають різні предмети: Християнську Етику, Комп'ютерне програмування, Веб-дизайн, Критичне мислення, Математику та Англійську мову.

png_group_image
ВЛАШТУВАННЯ НА РОБОТУ

Нашою метою є надати нашим випускникам роботу в різних IT компаніях. Це не є нашим обов'язком, ми робимо це з власної волі. Але влаштування на роботу повністю залежить від рівня знань випускника та його характеру.

Наші Партнери

КОМПАНІЇ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ НАШ ПРОЕКТ

logo_company
logo_company
logo_company
logo_company

Зв'язатись з нами

Ваші Дані

    НАПИСАТИ ЗА АДРЕСОЮ
  • Київ, Панаса Мирного 28А
  • evgeniymeo@gmail.com
  • Skype: go-friends
  • +38 063 01 01 797

GoFriends

Mісія

Формувати лідерів суспільства на основі хрстиянських цінностей, які матимуть високі професійні навики в галузі інформаційних технологій. Це особи з числа соціально незахищенної молоді

Бачення

Бути центром інноваційної освіти серед сиріт та малозабезпечених, з поєднанням біблійного виховання, онлайн освіти та новітніх ресурсів